top of page

ייעוץ למשכנתא חדשה

משכנתא היא העסקה הכלכלית הגדולה והארוכה ביותר שמרבית האנשים יעשו בחייהם. בחירה במשכנתא הנכונה והתאמת תנאי המשכנתא יוודאו כי החזרי המשכנתא לא יכבידו עלייך יותר מדי ושהמשכנתא תאפשר לך לצמוח כלכלית. בעזרת ידע מקצועי אשר נרכש במשך שנים וקשרים עם נותני המשכנתאות המובילים, אנחנו יכולים להציע לך ייעוץ משכנתאות מלא ואיכותי אשר יוביל למשכנתא האידיאלית עבורך.

Buying an apartment

גיבוש מסלול המשכנתא שבו יש לך צורך

משכנתא היא למעשה הלוואה לטווח ארוך אשר ניתנת כנגד נכס. ישנם תנאים שונים למשכנתאות הכוללים את גובה הריביות, אפשרויות קיצור המשכנתא וגובה ההחזרים החודשיים. ומכיוון שמדובר בהלוואה לטווח כה ארוך, היא כוללת לא מעט משתנים שחשוב מאוד להביא בחשבון.

בהתאם לכך, גיבוש סכום המשכנתא, תמהיל המסלולים והריביות – כמו גם המוסד שממנו תילקח ההלוואה – מצריך בחינה מעמיקה.

צוות המומחים מבית התנופה ייעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות אשר יסייע לך בייעוץ למשכנתא חדשה יתחיל ממיפוי מלא של הצרכים הכלכליים ותזרים המזומנים של משק הבית. לאחר הבנת סכום הכסף המדויק בו יש לך צורך ויכולות ההחזר שלך, יתחיל תהליך חיפוש המשכנתא הנכונה ביותר עבורך.

השוואה בין ההצעות השוות ביותר

ייעוץ משכנתאות מקצועי כולל סיוע בהגשת הבקשות לבנקים ונותני המשכנתאות הרלוונטיים. מעבר להגשת הבקשות, הליווי שלנו יבטיח כי ההצעות מהן יתאפשר לך לבחור את המשכנתא שלך יהיו כולן בתנאים הטובים ביותר הרלוונטיים למשכנתא הספציפית שלך. לאחר קבלת ההצעות, הצוות שלנו יסביר לך את התנאים ואת המשמעויות של כל עסקה ובכך יבטיח שההחלטה שלך תתקבל בעיניים פקוחות.

קבלו שיחת היכרות חינם וללא התחייבות לייעוץ ראשוני

 • האם כדאי לקחת משכנתא?
  כאשר מדובר ברכישת נכס נדל"ן למגורים, ברוב המקרים תצטרכו לקחת משכנתא. זאת מכוון שמשכנתא יותר זולה מהלוואות אחרות הקיימות בשוק (כאשר מדובר בהיקפים גדולים). היא נחשבת יותר בטוחה עבור הבנק היות והבטוחה היא הכנס עצמו ולכן הבנק יכול לתת ריביות זולות. משכנתא ניתנת לפריסה להרבה שנים ואפשר לממן עד 75% משווי הנכס.
 • לכמה שנים ניתן לקחת משכנתא?
  כעיקרון ניתן לקחת משכנתא ל - 30 שנה. יחד עם זאת, הבנק יבדוק את גיל הלווים וככל שהלווה מבוגר יותר (מעל גיל 50) כך הבנק יאשר משכנתא בפריסה לזמן נמוך יותר מ - 30 שנים.
 • כמה משכנתא מגיעה לי?
  אם מדובר על רכישה של דירה הראשונה , נוכל לקבל עד 75% מימון, ואם אנו משפרי דיור... זאת אומרת שיש בבעלותנו דירה שאנחנו מתחייבים למכור אותה תוך שנה וחצי ובינתיים לרכוש חדשה, נוכל לקבל מהבנק על הדירה החדשה עד 70% מימון. אם מדובר על רכישת דירה נוספת (להשקעה), נוכל לקבל מהבנק רק עד 50% מימון משווי הנכס. שימו לב, בכל משכנתא הבנק ישלח שמאי שיבצע הערכה לשווי הנכס. הבנק יחשב את אחוזי המימון בהתייחס לשווי הנמוך מבין מחיר החוזה או מהערכת שמאי.
 • באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא?
  יש הבדלים מאוד גדולים בין הבנקים למשכנתאות. לכל בנק יש מאפיינים שונים ורצון לפנות לקהל שונה. אלו משפיעים על ההצעות למשכנתא. נציין, כי אין בהכרח בנק אחד שבו כדאי לקחת בו את המשכנתא ואין חיה כזו שנקראת "בנק זול" לכל סוגי הלקוחות. ההצעה שתקבלו מהבנק תלויה אמנם בהמון פרמטרים אישיים: אחוזי מימון, דירוג האשראי שלכם, כושר ניהול המו"מ שלכם ועוד... אבל יחד עם זאת, ישנם מאפיינים שונים לכל בנק ובנק המשפיעים על ההצעות שהוא נותן. לכן, כדאי להיעזר באיש מקצוע שמכיר את הבנקים ואת השוק ויודע לנהל מו"מ, לעשות מכרז ריביות ולהשיג משכנתא מותאמת ללקוח.
 • איך אדע מה תמהיל המשכנתא המתאים עבורי?
  תמהיל משכנתא הינו משהו אינדיבידואלי שנבנה באופן אישי לכל אחד ואחת ובהתאם ליכולות והצרכים שלו. כדאי לבנות את תמהיל המשכנתא ביחד עם יועץ משכנתאות מקצועי ואובייקטיבי. ההבדל בין תמהיל טוב לתמהיל גרוע יכול להתבטא בפער של עשרות או מאות אלפי שקלים ללא קשר לגובה הריבית.
 • כמה רצוי להחזיר על משכנתא?
  על פי החוק, מותר לבנקים לתת משכנתא כך שהחזר החודשי מהכנסה הפנויה של הלווים תהווה כ - 50%. בפועל הבנקים משתדלים לתת משכנתא שההחזר החודשי שלה לא יעלה על 38%. אנחנו ממליצים שההחזר החודשי של משכנתא היה לא תהיה יותר מ - 30% מהכנסה הפנויה שלכם.
 • איזה מסלול משכנתא כדאי לקחת?
  על מנת לענות על שאלה זו, צריך לבצע בחינה של הצרכים והמטרות לשמן נלקחת המשכנתא. צריך לענות על שאלות הבאות: האם אתם שונאי סיכון או אוהבי סיכון? מהו ההחזר שבו תעמדו? האם בעתיד ישנה אפשרות לבצע סילוק של משכנתא כולה, או מסלול מסוים או חלק ממסלול? האם החלטנו להחזיק משכנתא לפחות 10 שנים או מתכוונים לקנות נכס חליפי לפני 10 שנים. האם נישן טוב עם ריביות ו/או הצמדות יגדלו על פני שנים או שזה יקשה לנו ויפגע בתזרים המשפחתי? לאחר שנענה על השאלות נוכל לבחור מסלולים שיתאימו לאופי שלנו.

התנופה ייעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות – עוזרים לך לנווט בעולם הפיננסים

כבר מעל ל-12 שנים שאנחנו מסייעים ללקוחותינו במציאת פתרונות פיננסיים מיטביים ומימושם, תוך התמחות בייעוץ משכנתאות חדשות – עבור מגוון רחב של סוגי נכסים. למידע נוסף אודות השירותים שלנו, ביכולתך ליצור איתנו קשר או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר וליהנות מפגישת ייעוץ חינמית ולא מחייבת. ניסיון, קשרים והיכרות מלאה עם שוק המשכנתאות בארץ יסייעו לך לסגור את המשכנתא שתסלול את הדרך לבית החדש שלך.

מאמרים רלוונטיים
bottom of page